Enter your keyword

E-poe tegemine

E-poe tegemine alates 199€

Soovid saada endale kiirelt valmislahenduse baasil töötavat e-poodi? Meie lahendus on ideaalne testimaks, kas Sinu toode müüb, ilma suurt investeeringut tegemata!

Kuna internetipoest teevad oste juba enamus inimesi, siis peab see olema tehtud kliendile igati mugavaks ja meeldivaks. Kõige toredam on ju klient, kes poodi ikka ja jälle tagasi tuleb. Selleks on tähtis nii internetipoe disain kui kõikvõimalikud funktsioonid.

Millest meie e-pood koosneb

Opencart platvorm

See on tasuta kaasaegne platvorm, mis muudab Sulle e-poe avamise võimalikult lihtsaks ja soodsaks. Platvorm sobib igas suuruses e-poele.

Lugematu hulk kaasaegseid valmisdisaine

Kui tavapoe puhul otsustab klient selle välimuse järgi, kas ta tahab poodi sisse astuda või kõnnib mööda, siis E-poes määrab selle disain, kas klient üldse hakkab uudistama. Tänu heale valmiskujunduste valikule saad püstitada kliendi jaoks väga atraktiivse internetipoe. Seega puudub kujunduse väljatöötamisele kuluv lisaaeg ja raha. Opencart pakub rikkalikult kauneid kujundusi kõigile tegevusvaldkondadele, neid saab hiljem ka vahetada.

Piiramatu hulk kategooriaid ja tooteid

Võid sisestatada e-poodi nii palju toodeteid erinevatelt tootjatelt ja tootekategooriaid kui vaja. Platvorm pakub võrdset kasutusmugavust nii suuremale e-poele kui ka niššibutiigile.

Mitmekülgne keelte valik

Poe saab seadistada mitmekeelseks, muutes selle atraktiivseks võimalikult paljudele klientidele. Soodushind sisaldab ühte peamist keelt.

Kõik vajalikud moodulid

Moodulid annavad e-poele kõik vajalikud ja ka lisafunktsioonid, tehes kliendile poodlemise võimalikult mugavaks ja meeldivaks: enimmüüdud tooted, soodustooted, uued tooted, soovitame, tootekategooriad, tootjad

Kõikvõimalikud maksevõimalused

Maksmiseks saab e-poele seadistada erinevaid võimalusi: AlertPay, tavaline pangaülekanne, pangalingid, tshekk/rahaülekanne, sularaha, tasuta tellimus, Moneybookers, Paymate, Paypoint, Paypal

Erinevad kohaletoimetuse võimalused

Fikseeritud tasuga ja tasuta kohelatoimetamine, tüki- või kaalupõhine kohaletoimetus, Omniva Eesti Pakiautomaatide moodul, Omniva Läti pakiautomaatide moodul, Omniva Leedu pakiautomaatide moodul, Omniva Postkontorite moodul, Itella SmartPOST Eesti pakiautomaatide moodul, Itella SmartPOST Soome pakiautomaatide moodul, Itella SmartPOST Soome Postkontorite moodul, Itella SmartKULLER, kaubale järele tulemine, Royal Mail, UPS, Citylink

Administreerimise paneel

Igapäevaselt saad oma poodi hallata vastavalt ülaltoodud võimalustele: näiteks teha sooduspakkumisi, päevapakkumisi jt. statistikat, aruandeid, tellimusi jpm. Internetipoe pidamine peab ka Sulle mugav ja meeldiv olema.

Põhjalikum hinnapäringuvorm
E Poe tegemine

Nimi *

Email *

Teema *

Sõnum *Kiri läheb aadressile teemant@kodulehetegemine.com