E-poe tegemine soodsalt

E-poe tegemine alates 429€ 479€

Soovid saada endale kiirelt valmislahenduse baasil töötavat e-poodi? E-poe tegemine meie poolt on ideaalne testimaks, kas Sinu toode müüb, ilma suurt investeeringut tegemata!

Kuna internetipoest teevad oste juba enamus inimesi, siis peab see olema tehtud kliendile igati mugavaks ja meeldivaks. Kõige toredam on ju klient, kes poodi ikka ja jälle tagasi tuleb. Selleks on tähtis nii internetipoe disain kui kõikvõimalikud funktsioonid.

Eesti parima veebimajutaja juures 3 kuud tasuta majutust promokoodiga Teemant.

Millest meie e-pood koosneb

WordPress platvorm

 

See on tasuta kaasaegne platvorm, mis muudab Sulle e-poe avamise võimalikult lihtsaks ja soodsaks. Platvorm sobib igas suuruses e-poele.

Lugematu hulk kaasaegseid valmisdisaine

 

Kui tavapoe puhul otsustab klient selle välimuse järgi, kas ta tahab poodi sisse astuda või kõnnib mööda, siis E-poes määrab selle disain, kas klient üldse hakkab uudistama. Tänu heale valmiskujunduste valikule saad püstitada kliendi jaoks väga atraktiivse internetipoe. Seega puudub kujunduse väljatöötamisele kuluv lisaaeg ja raha. On olemas rikkalikult kauneid kujundusi kõigile tegevusvaldkondadele.

Piiramatu hulk kategooriaid ja tooteid

 

Võid sisestatada e-poodi nii palju toodeteid erinevatelt tootjatelt ja tootekategooriaid kui vaja. Platvorm pakub võrdset kasutusmugavust nii suuremale e-poele kui ka niššibutiigile.

 

Mitmekülgne keelte valik

 

Poe saab seadistada mitmekeelseks, muutes selle atraktiivseks võimalikult paljudele klientidele.

Kõik vajalikud moodulid

 

Moodulid annavad e-poele kõik vajalikud ja ka lisafunktsioonid, tehes kliendile poodlemise võimalikult mugavaks ja meeldivaks: enimmüüdud tooted, soodustooted, uued tooted, soovitame, tootekategooriad, tootjad.

 

Kõikvõimalikud maksevõimalused

 

Maksmiseks saab e-poele seadistada erinevaid võimalusi: Tavaline pangaülekanne, pangalingid, sularaha, tasuta tellimus.

Erinevad kohaletoimetuse võimalused

 

Fikseeritud tasuga ja tasuta kohelatoimetamine, tüki- või kaalupõhine kohaletoimetus, kaubale järele tulemine ja enam levinud pakiautomaadid.

 

Administreerimise paneel

 

Igapäevaselt saad oma poodi hallata vastavalt ülaltoodud võimalustele: näiteks teha sooduspakkumisi, päevapakkumisi jt. statistikat, aruandeid, tellimusi jpm. Internetipoe pidamine peab ka Sulle mugav ja meeldiv olema.

E - Poe tegemine

Küsi pakkumist


    Vastame kiirelt.
    Kiri läheb aadressile teemant@kodulehetegemine.com

    error: Content is protected !!